З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Дзеркала

Жодна ванна кімната ніяк не обходиться без дзеркала. Самі гігієнічні процедури припускають його наявність, тому купити дзеркало у ванну вважається звичайною справою. У ряді випадків воно стає основою інтер'єру компактного санвузла.

Які бувають дзеркала

Рішення купити дзеркало у ванну кімнату пов'язано з пристойною кількістю питань, що стосуються того, яким воно повинно бути. Різні моделі відрізняються цілим списком критеріїв.

Найчастіше їх оцінюють за такими характеристиками:

  • Розміри. Враховуються довжина, висота і глибина (останнє може бути важливо при виборі певного стилю інтер'єру, який передбачає мінімальні габарити у всіх деталей дизайнерського рішення).
  • Форма. Круглі, овальні, квадратні, прямокутні. Вибір багато в чому залежить від переваг покупця і вимог дизайнера приміщення.

За рахунок одного рішення - купити дзеркало у ванну, легко повністю перетворити санвузол в просторі, комфортне приміщення для проведення гігієнічних процедур. Наявність дзеркала робить приміщення значно світліше, надаючи йому затишок і комфорт.

Як підібрати кращий варіант

При підборі оптимальної моделі враховують цілий список нюансів, здатних суттєво вплинути на зручність її експлуатації. Так, вважають за краще купити дзеркала в ванну не тільки максимального розміру, який буде виглядати в конкретному приміщенні (за рахунок цього вдається візуально розширити його).

Звертають увагу на вологостійкість основи, наявність природного кольору, щоб він не надавав зелений або синій відтінок шкіри. У продажі є варіанти з підсвічуванням або з вбудованим плеєром. Тут вже багато що залежить виключно від бюджету і побажань покупця. Іноді вважають за краще придбати «ростовое» дзеркало замість компактного і розміщеного над раковиною.

Немає товарів

Вгору
,