З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Поручні для ванної кімнати

Приміщення сучасного санітарного вузла, розташованого в житловому будинку, квартирі, має відповідати таким критеріям, як гігієнічність, естетичність, функціональність і ергономічність. За останній показник відповідає безліч корисних пристосувань, здатних значно полегшити, зробити зручним, комфортним проведення гігієнічних процедур. Одними з таких є поручні для ванної кімнати.

Призначення поручнів для ванни

Ці аксесуари призначені в першу чергу для осіб, що мають деякі труднощі при використанні ванни. До даної категорії можуть ставитися люди похилого віку, жінки, найближчим часом готуються стати матерями, люди з тимчасовим/постійним недоліком фізичних можливостей - інваліди, травмовані, хворі і просто втомлені. Тому поручні для ванни бажано встановлювати в будь-якому санвузлі - вони допоможуть убезпечити прийняття водних процедур не тільки інвалідам, а й цілком здоровим людям, що знаходяться в стані зниженої фізичної активності, алкогольного сп'яніння, тобто, можуть стати в нагоді в будь-який момент.

Різновиди

Сьогодні можна придбати поручні для ванної найрізноманітніших варіацій. Найбільш якісними, надійними і естетичними вважаються вироби з нержавіючих сталевих сплавів. Але такі пристосування відрізняються високою вартістю, тому часто замість них набувають більш дешеві аналоги, виготовлені з чорних сталевих сплавів і схильні до додаткової корозійної обробки - хромування, оцинкування, емалюванню, фарбування.

Якісний, довговічний поручень для ванної повинен відповідати наступним критеріям:

  • Надійність кріплення. Чим ширше основа і чим більше в ній передбачено технологічних отворів для кріплення, тим більше навантаження зможе витримати виріб в процесі експлуатації.
  • Якість фіксації. Визначається типом з'єднання кріпильних пластин до трубки/профілю.

Немає товарів

Вгору
,