Шановні клієнти, Keramarket працює у віддаленому форматі. Просимо з розумінням поставитись до можливих затримок в обробці та доставці замовлень. Чекаємо Вас почути телефоном або у чаті!
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00* (на період карантину)

Сб: 9:00–16:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Добавити товари в бажання

Гідромасажні системи

Є відмінним засобом для релаксації, розслаблення всього тіла і окремих його ділянок. Більш того, вони здатні надавати оздоровчий вплив при багатьох фізіологічних порушеннях:

  • Покращують працездатність кровоносного, лімфатичного контуру. Надаючи м'який вплив на шкірні покриви і нижчележачі тканини, гідромасаж стимулює циркуляцію рідинних середовищ організму людини, збільшує прохідність судин.
  • Тонізують нервову систему, зменшують загальний рівень збудливості. Укупі з м'яким освітленням і спокійною інструментальною музикою, звуками природи, ненав'язливими ритмічними композиціями гідромасажні системи для ванн здатні навіть ввести людину в змінений стан свідомості, дуже благотворно впливає на всі процеси, що протікають в організмі.
  • Нормалізують сон. Вечірнє прийняття ванни з гідромасажем сприяє значному зменшенню проявів безсоння у багатьох людей, діючи часом ефективніше, ніж багато медикаментозні препарати. При цьому абсолютно відсутні протипоказання через повну безпеку даної процедури.
  • Зміцнюють імунітет. Встановлена ​​у вашій ванній гідромасажна система може стати потужним засобом поліпшення опірності зовнішнім негативним факторам, стресів для всіх членів сім'ї. Одним з науково доведених фактів є збільшення тонусу судин, що значно зменшує ризик загострення практично всіх захворювань серцево-судинної групи.

З цих причин сьогодні купити гідромасажні системи прагнуть не тільки медичні, спортивні установи, спа-салони, санаторії, профілакторії, а й багато приватних осіб, благо вартість оснащення ванни гідромасажем стала доступною практично кожному співвітчизнику.

Немає товарів

Вгору