З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Душові піддони

Душовий піддон - це своєрідна підлога душової кабінки. Саме він забезпечує злив води, і на ньому стоїть людина, поки приймає душ. Іноді цей елемент конструкції використовується в якості заміни самої кабінки: встановлюють піддон, а навколо нього просто роблять шторку. Існує безліч варіантів цього виду сантехніки, завдяки чому кожен може вибрати для себе відповідне рішення.

Матеріали для душових піддонів

При виготовленні цього елемента використовуються ті ж матеріали, що і для ванни. Піддон для душової кабінки буває наступних типів:

Сталевий. Це міцний вид, але досить гучний. Зі збільшенням товщини покриття шум, вироблений падаючими краплями води, істотно знижується. Зменшується і теплопровідність. Але одночасно з цим поліпшеннями зростає і ціна виробу.
Керамічний. Це гарний і довговічний варіант. Кераміка відрізняється поліпшеними гігієнічними властивостями, це теж плюс. Але вона досить тендітна: на виріб з такого матеріалу не можна упускати важкі предмети. Зазвичай з такими конструкціями використовуються легкі душові лійки, це знижує ймовірність пошкодження кераміки при падінні.
Акриловий. Він проводиться на металевій основі. Відрізняється стійкістю і довговічністю. Якщо стінки виробу достатньої товщини, то можна говорити про його високу міцність.

Важливі особливості душового піддону

Душові піддони бувають дуже різними за формою, габаритами і способу монтажу. Практично завжди можна підібрати варіант, який оптимально підходить під ваші умови. Є невеликі вироби зі стороною 80 см, а є просторі, сторона яких перевищує метр.

Якщо ви хочете купити піддон для душової кабіни з металу, то зверніть увагу, рифлене чи там дно. Якщо немає, то потрібно подбати про спеціальною гумову решітку, щоб підлога не була занадто слизькою. Решта видів цього не потребують: ноги на них не ковзають.

Немає товарів

Вгору
,