З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Трапи для душа та душові канали

Вирішили організувати в квартирі або на дачі душову? Вам однозначно доведеться трап для душу купити і встановити, інакше користуватися ним буде не дуже комфортно. Насправді, можна віддати перевагу варіанту з піддоном, але практика показує, що трапи є більш дешевим і простим варіантом, особливо, при створенні душової на відкритому повітрі.

Функціонал трапа для душу

Можна сказати, що трап для душу має одну функцію - злив і відведення води, яка натікає з душу. Але це не так. Насправді, його функціонал значно ширший. Він допомагає:

  • герметично з'єднати каналізаційний отвір з підлогою;
  • відфільтрувати велику бруд, не пропускаючи її в систему каналізації;
  • оперативніше обслуговувати злив, в тому числі, чистити його від дрібних засмічень;
  • захистити приміщення від неприємного запаху з труб.

Сучасні трапи для душу - це складні механізми, які значно спрощують організацію душової в квартирі або в приватному будинку.

Які бувають зливи?

Основний розподіл даних виробів проводиться за габаритами, рамкою, матеріалами і способу підключення. Але для покупця актуальніше захист від каналізаційного запаху. Його реалізують двома способами, пропонуючи, відповідно, два види виробів:

  • з гідрозатвором. Завдяки йому між трубою і приміщенням створюється прошарок з води;
  • зі знімним затвором. Трап для душу з сухим затвором захищає за допомогою стулок або кульок в складі виробу. Актуально для приміщень, які часто закриваються на довгий термін, наприклад, на дачі. При пересиханні води в сифоні, гідрозахист зникає. Знімний затвор виключає такий варіант.

Деякі виробники пропонують купити трап для душу універсального типу, який стає сухим або з гідрозахистом в залежності від комплектації при установці. Затвори можна замінювати у міру потреби.

Немає товарів

Вгору
,