З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Кришки для біде

Біде відомо людству вже не одне століття. Останнім часом воно перейшло з розряду екзотичних сантехнічних приладів в звичайні. Більшість жінок, одного разу скориставшись його функціями (та й чоловіків теж) бажає встановити цей пристрій і в санвузлі своєї квартири, будинку. Але, на жаль, мало хто приміщення ванних кімнат типових квартир дозволяють встановити біде з огляду на малу площу. Адже навіть в сучасних проектах житлових будинків далеко не завжди закладається ймовірність експлуатації цього сантехнічного приладу.

Але альтернатива установці окремого біде існує. Можна купити кришку-біде, яка по функціональності майже не поступається повнорозмірномупристрою.

Кришка-біде: функціонал

Сьогодні проводиться безліч варіацій кришок-біде, що розрізняються за функціональними можливостями. Можна купити кришку-біде найпростішої модифікації з механічним управлінням або повноцінний електронний девайс з масою додаткових функцій.

Головними критеріями, на які потрібно звертати увагу при виборі цього пристрою, є:

  • Наявність вбудованого водонагрівача. Оскільки підведення гарячої води до унітазу не передбачено, для комфортності процедури слід купувати кришку-біде з вбудованим водонагрівачем проточного типу. Однак слід враховувати, що під час використання буде споживатися досить багато енергії.
  • Вбудований термофен. Безумовно, можна використовувати серветки або рушник, але обдув теплим повітрям набагато ефективніше і абсолютно нездатний привести до яких-небудь мікротравм ніжних ділянок тіла.
  • Функція дезінфекції. Для цих цілей кришка-біде обладнується камерою, куди наливається дезинфікуюча суміш для чищення, автоматично промиваюча форсунки і внутрішню поверхню унітазу після кожного використання.
  • Автовідключення. При відсутності навантаження (тобто коли людина несподівано встає) всі процеси автоматично припиняються.

Немає товарів

Вгору
,