З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Кухонні мийки з нержавіючої сталі

Обстановка кімнати з високою вологістю повинна бути зручною, функціональною і легко обслуговуватися. Під ці параметри ідеально підходять вироби з сталевого сплаву. Наприклад, мийки з нержавіючої сталі Україна рекомендує для установки у ванній або на кухні практично одноголосно. Особливо це стосується другого пункту - кухні. Адже там мийка використовується для посуду, яка нерідко виявляється брудною, жирною. І саме вироби з такого матеріалу відчищаються без зайвого клопоту.

Переваги нержавійки

Організація місця для миття посуду на кухні - найпопулярніше місце застосування мийки з нержавіючої сталі. Такі вироби зручні тим, що вони:

  • практичні і дешеві. Низька вартість є головною перевагою подібних виробів;
  • стійкі до хімічних препаратів. У них можна мити посуд різноманітними складами, і самі вони піддаються обробці багатьма засобами, які для інших мийок не рекомендуються;
  • матеріал не вбирає бруд так як в ньому немає пор і нерівностей на поверхні. Це означає, що його легко мити і чистити, на його поверхні не затримується жир і інші забруднюючі речовини;
  • висока міцність. Завдяки цій якості, можна не боятися випадково упустити в раковину посуд. Вона не зашкодить нержавійці;
  • різноманіття дизайнів. Чаші для кухні виконуються в самих різних формах, починаючи від класичної з сушаркою, закінчуючи формою серця.

Всі ці переваги призвели до того, що мийки з нержавіючої сталі Київ назвав найзручнішими, економічними та функціональними.

Мінуси виробів

У всіх товарів є і негативні сторони. Важливо, щоб їх було небагато. До головних мінусів мийок відносяться:

  • стандартна глибина (не більше 15 см);
  • практично відсутнє поглинання шуму падаючої води;
  • необхідність завжди протирати раковину після використання, інакше на ній залишаться темні сліди.

Всі ці недоліки легко нівелюються перевагами. Тому мийка з нержавіючої сталі як була одним із самих популярних рішень, так ним і залишається.

Немає товарів

Вгору
,