З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Душові системи

Поняття «душова система» в загальному випадку трактується як класична душова стійка. Але на відміну від попередника, вона має низку переваг:

  • В першу чергу це функціональність, ергономічність. Сьогодні можна купити душову систему, оснащену двома варіантами душа: верхнім і нижнім. Верхній встановлюється стаціонарно, нижній приєднується до змішувача за допомогою гнучкого сантехнічного шланга. Така конструкція дозволяє більш повноцінно, швидко здійснити процес миття. Самі бюджетні модифікації оснащуються тільки однією нижньою лійкою на гнучкому шлангу з можливістю її закріплення в верхньому положенні.
  • Естетика. Сучасні душові системи можна назвати практично досконалими за параметрами естетичності, гармонії.
  • Надійність, довговічність. Вироби від відомих брендів за умови правильної експлуатації і професійної установки з дотриманням всіх вимог до якості використовуваної води здатні прослужити не один десяток років.

Варіанти установки душових систем

Існує дві основні варіації монтажу. Можна душові системи купити для зовнішньої або внутрішньої установки. Перші зазвичай трохи більш дорогі, оскільки до них пред'являються високі вимоги не тільки за якістю, а й за зовнішнім виглядом. Але монтаж зовнішніх конструкцій значно простіше, дешевше.

Вироби для внутрішнього монтажу вимагають досить значних обсягів будівельних робіт, їх установка планується в процесі ремонту. Всі приховані комунікації і органи управління встановлюються в ніші капітальної стіни або за фальш-стіною. Такі конструкції особливо підходять під мінімалістичний дизайн санітарного вузла або монтуються в тісних ванних кімнатах. До душових систем прихованої установки пред'являються підвищені вимоги якості, надійності, довговічності.

Немає товарів

Вгору
,