З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Відра

Життєдіяльність будь-якої людини неминуче призводить до накопичення побутових відходів. Основна маса їх утворюється в результаті приготування їжі, тому в кожному кухонному приміщенні повинно бути відро для сміття. Років двадцять тому багато людей використовували в якості сміттєвих відер найзвичайніші, в кращому випадку оснащені знімною кришкою. З огляду на далеко не презентабельного зовнішнього вигляду їх доводилося поміщати в нижні кухонні шафки, що створювало додаткові незручності в процесі використання. Сьогодні ж можна купити відро для сміття, здатне не тільки вписатися в інтер'єр кухонного приміщення, а й виступати в якості дизайнерського елемента.

Класифікація сміттєвих відер

При покупці виробу даного типу необхідно звертати увагу на такі критерії:

  • Об’єм. Залежить, в першу чергу, від кількості проживаючих осіб і особливостей експлуатації. Наприклад, в одній квартирі мешканці бувають рідко, основний час проводячи поза домом і харчуючись в закладах громадського харчування, в інший постійно будинки знаходяться маленькі діти, люди похилого віку, домогосподарка. Звісно, в першому випадку обсяги відра можуть бути мінімальними, в другому потрібно максимально об'ємне.
  • Матеріал. Найдоступнішими і досить естетичними є вироби із сучасних різновидів полімерів. Можна відро для сміття купити дорожче, надійне, гігієнічне та естетичне, виготовлене з металевого сплаву або з листової сталі, пофарбованої або підданої іншого способу обробки поверхні.
  • Форма. Оптимальною по місткості і зручності експлуатації вважаються вироби квадратної форми, які можна розмістити в кутку кухні.
  • Оснащення. Існують сміттєві відра, оснащені педаллю для підняття кришки, сенсорні або вбудованим пресом для побутових відходів.

Немає товарів

Вгору
,