З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Акрилові ванни

Займаючись ремонтом ванної кімнати, необхідно розробити особливо серйозний підхід при підборі ванни. Сьогодні поглядам споживачів представлений широкий вибір, в який входять металеві, чавунні і акрилові моделі. Саме останні стають все більш популярними. Це пов'язано з рядом переваг, якими вони наділені.

Головні плюси акрилових ванн

У чому ж криються гідності? Сучасні акрилові ванни відносно легкі. Тому транспортування і установку можна віднести до простих заходів. Ще один плюс - різноманіття розмірів і оригінальних форм. Це досягається завдяки пластичності сировини. Третя перевага криється в тому, що описувані моделі здатні досить тривалий час утримувати тепло (приблизно протягом години).

Окремо варто сказати і про догляд. Якісна ванна акрилова не змусить господиню робити серйозних зусиль і витрачати гроші на те, щоб привести в порядок виріб. Чистка цілком може відбуватися стандартними засобами і навіть звичайним мильним розчином.

Акрилова ванна: встановлення та ремонт

Відносно проста процедура - установка конструкції. Завдяки тому, що виріб має невелику вагу, виконати роботу в стані одна людина. Монтаж проводиться на спеціальний каркас або ніжки-підставки. Дані елементи, зазвичай, продаються в комплекті.

Запобігти пошкодженням виробів на всі сто відсотків при експлуатації неможливо. Тому, якщо акрилова ванна отримала подряпини або відколи, від них обов'язково потрібно позбутися. Це питання вирішується досить просто, якщо залучити до процесу досвідчених професіоналів.

Прийнявши остаточне рішення купити акрилову ванну, не зайвим буде вивчити відгуки про продукцію. У більшості випадків це будуть позитивні думки споживачів, які на власному досвіді встигли переконатися в бездоганній якості товару.

Немає товарів

Вгору
,