З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Рушникотримачі

Приміщення сучасної ванної кімнати, що знаходиться в квартирі або приватному котеджі, має бути красивим, ергономічним і функціональним. Дані критерії мають на увазі в тому числі достаток усіляких аксесуарів, здатних полегшити і зробити максимально комфортним проведення гігієнічних і супутніх процедур. Одними з таких є полотенцетримачі для ванної -приладдя, призначені для розміщення сухих рушників та сушіння вологих.

Сьогодні в спеціалізованих магазинах можна знайти найрізноманітніші моделі полотенцетримачів для ванної кімнати. Вони розрізняються за зовнішнім виглядом, функціональністю, іншими критеріями. Деякі з них призначені для просторих приміщень, інші оптимально впишуться в дизайн тісного санвузла.

Різновиди сучасних рушникотримачів

  • Гачки. Ці пристосування знайомі, мабуть, кожній людині середнього і похилого віку. У старі добрі часи Радянського Союзу вони були практично єдиними модифікаціями даних аксесуарів, які можна було спостерігати майже в кожному санітарному вузлі тих часів. Сьогодні рушникотримачі для ванної кімнати у вигляді гачків не втратили свою актуальність (по крайній мірі, для малогабаритних санвузлів), тим більше що з'явилося безліч красивих модифікацій гачків, які можуть прикрасити навіть саме непоказне приміщення. До недоліків окремих гачків, а особливо збірних моделей відноситься невисока ефективність - рушники на них сушаться набагато довше, оскільки знаходяться в зім'ятому положенні.
  • Трубчасті (вертушки). Цей різновид рушникотримачів виглядає як кронштейн з рухомими трубочками, які можна розміщувати під різними кутами відносно стіни. Такі моделі сьогодні є найбільш популярними через невисоку вартість, досить малі габарити, можливості ефективної сушки декількох рушників одночасно. Недолік - невисока надійність, особливо характерна для пластмасових модифікацій.
  • Підлогові конструкції. Призначені для просторих санвузлів, в яких є багато вільного місця. Такий рушникотримач для ванної вельми надійний, його легко перемістити на інше місце (наприклад, для прибирання) і на ньому можна швидко просушувати багато рушників. Недоліки - висока вартість, значні габарити.

Крім вищеописаних існують менш популярні моделі рушникотримачів, які виконані у вигляді полички з гачками під нею, трубчасті стаціонарні і модифікації бізнес-класу, що відрізняються високими естетичними показниками.

Немає товарів

Вгору
,