З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Раковини і п'єдестали

Умивальник або раковина використовується для миття рук і негабаритних предметів. Незважаючи на те, що умивальник став невід'ємною частиною обстановки в квартирі, його винахід неможливо переоцінити.

До винаходу умивальника використовувалася проста чашка або звичайне відро. Сьогодні ми користуємося раковиною, яка, як правило, оснащена змішувачем, має стік води в каналізацію.

Інноваційні умивальники: матеріали

Сучасні умивальники виготовляють з найрізноманітніших матеріалів:

  • мармуру;
  • скла;
  • граніту;
  • кераміки;
  • нержавіючої сталі.

У кожного матеріалу є переваги, і практично немає недоліків. Нержавіюча сталь використовується в комерційних цілях, переважно, на професійних кухнях. Такі вироби прекрасно чистяться, вони недорогі, довговічні і зручні, практично не схильні до корозії, добре чинять опір механічним пошкодженням.

Найчастіше в комплекті йде умивальник з тумбою, що створює гармонію в інтер'єрі. Деякі можуть заперечити, що такі вироби досить гучні при використанні. Але цей недолік легко усувається застосуванням шумопоглинального матеріалу в нижній частині раковини.

Класична кераміка

Кераміка традиційно застосовується у ванних кімнатах. На це є свої причини:

  • умивальники з кераміки виготовляються в найширшому діапазоні форм, кольорів, можуть застосовуватися в будь-якому інтер'єрі;
  • вони мають хорошу стійкість до температурних перепадів, але можуть вийти з ладу при сильних ударах.

Повноцінно оцінити весь спектр пропозицій можна, відвідавши наш магазин, а також купити умивальник на свій смак. Пропонуються найрізноманітніші розміри. У нас можна придбати модель, яка підійде для будь-якого інтер'єру. Деякі вироби оснащені фотодетекторами, включають воду з наближенням рук, обладнуються дозаторами для рідкого мила. Ми пропонуємо великий асортимент умивальників, постійно відстежуючи нові напрямки сантехнічного дизайну.

Вгору