З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Полички

Порядок у ванній, зручність користування різними засобами від мила до прального порошку, багато в чому залежить від наявності в ній пристосувань тимчасового розміщення. Якщо тривале зберігання простіше організувати в закритих шафах, то майже всі засоби для підтримки гігієни зручніше розташовувати відкритим способом.

Матеріали для поличок

Аксесуари, полички для ванної купити можна практично під будь-який інтер'єр. Застосовуються різноманітні матеріали, завдяки чому асортимент виробів дуже вражає.

Для кожного варіанта характерні свої переваги:

  • Пластик. Дозволяє надати полиці будь-яку форму і вибрати найоригінальнішу текстуру. Ціна на такі вироби зазвичай мінімальна.
  • Метал. Найбільш поширений матеріал. Часто використовується нержавіюча сталь, що надає довговічність і бездоганний зовнішній вигляд.
  • Дерево. Купують при стилізації ванної кімнати під цінну деревину, щоб зберегти цілісність інтер'єру або підкреслити окремі його елементи.
  • Скло. Виглядають дорого і стильно, прекрасно підходять під євроремонт.

Вибір залежить виключно від уподобань покупця, ванною, де полички будуть згодом розміщені.

Варіанти полиць для ванної

Залежно від габаритів приміщення купують різні варіанти. Для просторої ванни краще підходять навісні антресолі. Їх монтують подалі від змішувачів і вибирають моделі здатні стати частиною інтер'єру. Якщо місця у ванній мало, то добре підходять кутові варіанти.

Ще в продажу є підлогові полиці. Вони легко переміщаються, не вимагають монтажу, ними часто цікавляться квартиронаймачі. Але варто враховувати габарити, в умовах обмеженого простору вони малозастосовні. Як варіант при ремонті - полиці, монтовані в стіни. За рахунок них можна помітно заощадити і перетворити простір у ванній.

Немає товарів

Вгору
,