З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Гідромасажні ванни

Гідромасаж - це не тільки приємне, але й корисне проведення часу. Вплив направлених струменів води і повітря допомагає зняти втому, поліпшити кровообіг і обмін речовин. Таке задоволення сьогодні цілком доступно для установки будинку. Щоб правильно вибрати і купити гідромасажну ванну, важливо знати кілька ключових характеристик даного пристрою.

Тип масажу в гідромасажній ванні

Класичний і найбільш недорогий варіант - наявність тільки гідромасажних форсунок, які під натиском подають воду в область плечей, спини, ніг і рук. Також купити гідромасажну ванну можна з вбудованими аерофорсунками, що використовують потоки бульбашок для м'якого впливу на тіло. Нерідко ці два типи масажу об'єднуються.

Дещо дорожче, але і функціональніше буде наявність турбофорсунок, які створюють інтенсивний водяний вихор, насичений бульбашками повітря. Це забезпечує більш глибокий вплив на шкіру. Покупець має можливість купити гідромасажні ванни з різноманітними додатковими опціями: контроль температури води, система дезінфекції, підсвічування і т.д. Такі пристрої мають готові масажні програми, кількість яких може доходити до 50. Крім того, користувач може включати або вимикати окремі функції.

Різноманітність гідромасажних ванн

Сьогодні ви маєте можливість вибрати серед самих різних конфігурацій, купити гідромасажні ванни в Києві, які ідеально впишуться в інтер'єр як невеликої, так і просторої квартири. До замовлення доступні:

Світові виробники пропонують продукцію, виготовлену з чавуну, емальованої сталі, акрилу. Перші два варіанти представлені моделями стандартної форми, а ось акрилові ванни зазвичай мають фантазійний дизайн.

Немає товарів

Вгору
,