З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Гідромасажні бокси

Хочете розслабитися після важкого робочого дня, але ванна або звичний душ вже не справляються з цим завданням? Пропонуємо вам купити гідромасажний бокс в Києві, який крім звичайного душа може працювати в інших режимах і виконувати різні функції.

Різні виробники і комплектації таких сантехнічних виробів можуть включати в себе режими:

  • сауни;
  • лазні (турецької або ж російської);
  • ароматерапії.

Нарівні з цим гідромасажний бокс купити який ви можете в нашому магазині, може бути використаний і для проведення сеансів хромотерапії (не зовсім звичного і нового для нашого розуміння медичного методу лікування). В цьому випадку вам буде потрібно оснастити бокс спеціальним освітленням.

Додаткові можливості оснащення

Керувати цим виробом можна за допомогою спеціального пульту. За рахунок нього вам пропонується вибрати оптимальний температурний режим, відрегулювати напір води і вибрати напрямок струменю. Якщо і цих функцій вам здасться мало, можете гідромасажний бокс купити за вищою ціною, а натомість ви отримаєте можливість здійснювати управління установкою через телефон і зможете насолодитися улюбленими піснями, вибравши необхідну радіочастоту. Додаткова комплектація також може включати в себе сидіння і гідромасаж для ніг. Нарівні з цим бокс оснащується системою вентиляції.

Нюанси вибору і який купити гідромасажний бокс

При виборі такого сантехнічного пристрою перше, на що необхідно звернути увагу, глибина піддону. Намагайтеся зробити вибір на користь відомої фірми, ретельно дізнавайтеся інформацію про те, з якого матеріалу була виготовлена ​​кабіна і що входить в її комплектацію.

Сьогодні гідромасажні бокси купити в Києві можна, виходячи з розмірів та стилістичного оформлення ванної кімнати.

Немає товарів

Вгору
,