Доставка по Україні здійснюється засобами транспортної компанії "Нова пошта".

Доставка може здійснюватися на склад транспортної компанії у Вашому місті, або - за заявленою Вами адресою. Вартість такої доставки залежить від міжміської відстані, ваги, габаритних розмірів товару і розцінок транспортної компанії, а також від обраного способу оплати.

Обов'язковою умовою доставки є передоплата за замовлений Вами товар (часткова 10 - 50%, або повна оплата товару, що замовляється - необхідно узгодити з менеджером). Є так само товари, які компанія відправляє за свій рахунок.

Оплата здійснюється наступним чином:

  • в момент оформлення Вашого замовлення менеджер по електронній пошті виставляє рахунок-фактуру з зазначеними в ньому реквізитами і специфікацією товару і прописує необхідну суму передоплати для відправлення товару;
  • провести перерахування грошей з цього рахунку Ви зможете в будь-якому відділенні зручного для Вас банку, або по Приват 24;
  • решту суми Ви оплачуєте готівкою у відділенні "Нової пошти" при отриманні товару (стягується 2% від суми + 20 грн).

Важливо! При замовленні товарів, що поставляються під замовлення або великогабаритних товарів - необхідно буде внести передоплату в розмірі від 50% до 100%. Якщо замовлений Вами товар відноситься до цієї групи, про це Вам повідомлять наші менеджери.

Також, ми рекомендуємо робити передоплату на всі типи товарів, так як в такому випадку Ви економите 2% від вартості товару + 20 грн за зворотну доставку грошей, яку стягує собі "Нова Пошта" та інші перевізники.

Обов'язково перевіряйте товар у присутності представника служби доставки. У випадку виявлення дефектів - складайте акт!

Пункти самовивозу:

м. Київ, проспект Перемоги, 67,

м. Тернопіль, проспект Бандери, 63,

м. Львів, Городоцька, 172,

м. Львів, вул. Липинського, 60,

Львівська обл., с. Пасіки-Зубрицькі, вул. Б. Хмельницького, 5,

Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Жупна, 17,

Львівська обл., м. Стрий, вул. Сколівська, 5а.