Доставка по Україні здійснюється Новою Поштою

Доставка може здійснюватися на склад транспортної компанії у Вашому місті, або - за заявленою Вами адресою. Вартість такої доставки залежить від міжміської відстані, ваги, габаритних розмірів товару і розцінок транспортної компанії, а також від обраного способу оплати.

Обов’язковою умовою доставки є передоплата за замовлений Вами товар (часткова 10 - 50%, або повна оплата товару, що замовляється - необхідно узгодити з менеджером). Є також товари, які компанія відправляє за свій рахунок.

Замовлення до 500 грн відправляються тільки після повної оплати

Оплата здійснюється наступним чином:

  • в момент оформлення Вашого замовлення менеджер по електронній пошті або за допомогою Viber/Telegram виставляє рахунок-фактуру із зазначеними в ньому реквізитами і специфікацією товару і прописує необхідну суму передоплати для відправлення товару;
  • провести перерахування грошей з цього рахунку Ви зможете в будь-якому відділенні зручного для Вас банку, або по Приват 24;
  • решту суми Ви оплачуєте готівкою у відділенні «Нової Пошти» при отриманні товару (стягується 2% від суми + 20 грн).
  • послуга онлайн оплати LiqPay або WayForPay. Менеджер надсилає посилання на Вашу електронну пошту після підтвердження замовлення.

Важливо! При замовленні товарів, що поставляються під замовлення або великогабаритних товарів - необхідно буде внести передоплату в розмірі від 50% до 100%. Якщо замовлений Вами товар відноситься до цієї групи, про це Вам повідомлять наші менеджери.

Також ми рекомендуємо робити повну передоплату на всі типи товарів, так як в такому випадку Ви економите 2% від вартості товару + 20 грн за зворотну доставку грошей, яку стягує собі «Нова Пошта» та інші перевізники.

Обов'язково перевіряйте товар у присутності представника служби доставки. У випадку виявлення дефектів - складайте акт!