З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Кухонні змішувачі

Одним з житлових приміщень з обов'язковою присутністю водопроводу є кухня. Повсякденне приготування їжі, миття посуду, рук, підготовка овочів до консервації - все це створює велике навантаження на кухонний змішувач. Щодоби змішувачі для кухні відкриваються, закриваються, але, щоб витримати такі навантаження, він повинен володіти високою надійністю, міцністю.

Як вибрати змішувач для кухні

Важливо, щоб змішувач для кухні мав привабливий вигляд, гармоніював з навколишнім інтер'єром. Для правильного вибору цього сантехнічного приладу необхідно знати його основні функціональні характеристики.

Після ознайомлення з особливостями дизайну, догляду, експлуатаційними характеристиками купити змішувач для кухні не складе труднощів. У нас можна підібрати потрібну модель, яка буде повністю відповідати вашим вимогам в технічному та естетичному плані.

Види змішувачів

Які конструкції випускаються сьогодні? За типом відкривання пристрою бувають:

Як ми бачимо з назви, одноважельні моделі дозволяють відкривати і закривати воду за допомогою важеля. Конструкція ця проста і досить міцна: мало деталей - менше поломок.

Двовентильна модель зручніше, так як оснащена спеціальними кранами для відкриття виключно підігрітої або холодної води. Цей найпоширеніший тип користується популярністю у переважної більшості споживачів. Як тільки виникає необхідність купити змішувач для кухні, в нашій уяві формується образ вироби саме цього виду.

Безконтактні сантехнічні вироби з'явилися на ринку відносно недавно. Спочатку споживачі поставилися до них з побоюванням, але сучасна техніка показала, що вона цілком надійна, може прослужити тривалий час. Сенсорні прилади подають воду, підкоряючись команді, яку дає спеціальний датчик.

Товар на будь-який смак у Києві

Існує величезна кількість варіантів оформлення кожного з перерахованих типів змішувачів. Наша компанія пропонує купити змішувач для кухні в Києві і не тільки. Ми надаємо великий вибір цього потрібного в господарстві товару, постійно оновлюємо пропозиції, представляючи сучасні та надійні моделі.

Немає товарів

Вгору
,