З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Стальні ванни

Сталева ванна - один з найпопулярніших видів сантехніки. У неї багато різних переваг, часто її вибирають з-за невисокої вартості. Крім цього, виріб зі сталі досить легкий: середня вага дорівнює всього 30 кг. Форми у такої ванни можуть бути найрізноманітніші, але по міцності вона значно обходить інші «дизайнерські» рішення, наприклад, акрилові.

Особливості сталевої ванни

Середня товщина стінок такого виробу - близько 3 мм. Це, з одного боку, забезпечує малу вагу конструкції, а з іншого - може призводити до того, що стінки почнуть прогинатися під людиною. Краще вибирати таку модель, стінки якої не деформуються, інакше термін служби емалі може зменшитися.

Для оригінального інтер'єру ванна сталева є одним з кращих варіантів. У продажу можна знайти самі незвичайні види, виглядають вони дуже стильно. Найближчий конкурент в області дизайну - акрилові вироби, але вони далеко не такі міцні, зате по вартості виходять набагато дорожче. Відрізнити забарвлену сталеву ванну від акрилової часом дуже складно.

При всіх плюсах сталеві ванни мають деякі недоліки. По-перше, вода в них остигає швидше, ніж у всіх інших видах. По-друге, при установці потрібно додатково подбати про шумоізоляцію: зазвичай кладуть невеликі гумові прокладки під ніжки.

Переваги

Купити сталеву ванну варто через наступні випадки:

  • Вона дуже легка. Приблизно в 4 рази легше аналогічної чавунної моделі.
  • Це самий бюджетний варіант.
  • Доступно безліч різновидів дизайну: виріб може мати практично будь-яку форму. Тут у сталі майже немає конкурентів.
  • Довговічний варіант: вона може служити десятиліттями.
  • Практичність. Виріб відрізняється зручністю у використанні.

Корисно знати, що сталева сантехніка потребує заземлення. Про це зазвичай піклуються при установці. При її чищенні краще не застосовувати абразивні засоби: вони можуть пошкодити емаль. В іншому ванна здатна витримати практично будь-які умови експлуатації.

Немає товарів

Вгору
,