З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Тумби під умивальники

При облаштуванні ванної кімнати важливо грамотно підібрати предмети обстановки. Враховується не тільки їх естетика, але і функціонал. Бажаючим оснастити душову з урахуванням останніх вимог інтер'єрної моди необхідно купити тумбу під умивальник Керамаркет пропонує широкий вибір аксесуарів з вологостійких матеріалів, зручних і функціональних. Зазначені вище вироби часто називають "мойдодирами".

Які різновиди предметів обстановки для душової представлені на спеціалізованому ринку?

При проектуванні предметів інтер'єру береться до уваги:

  • компактні розміри ванної;
  • експлуатація виробів в умовах підвищеної вологості.

Найбільшого поширення набула підлогова тумба під умивальник купити її не складе труднощів в будь-якому профільному магазині. Одна з популярних її різновидів - кутовий "Мойдодир". Його використання дозволить належним чином оснастити душову навіть скромних габаритів. Спиратися вироби можуть на:

  • монолітний каркас;
  • регульовані ніжки.

Власникам ванн з теплими підлогами має сенс купити тумбу під умивальник підвісного типу. Такі аксесуари - ідеальний варіант для невеликих приміщень. Вони візуально не обтяжують простір, витончено виглядають. Догляд за підвісними виробами не пов'язаний з якими-небудь труднощами.

Які вимоги пред'являються до матеріалів виготовлення "мойдодирів"?

Фасади предметів обстановки виготовляються з МДФ, здатної тривалий час експлуатуватися при високій вологості, в умовах перепадів температури. Важливий аспект - це якість фурнітури. Дотримуючись зазначениї рекомендацій може бути підібрана сучасна тумба під умивальник. Купити у Києві і не тільки можна тумби відповідних розмірів, які виконані в різній колористичній гамі і стилістиці.

Немає товарів

Вгору
,