З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Традиційні і звичні всім лампи розжарювання впевнено і послідовно витісняються більш сучасними джерелами світла. Це енергозберігаючі лампочки, що працюють на світлодіодах. Вони здатні генерувати світло в процесі того, як електричний струм проходить через напівпровідники. Такі пристрої характеризуються масою позитивних якостей і показників.

Переваги переходу з застарілого традиційного освітлення на світлодіодне

Світлодіодне освітлення - LED лампочки споживають всього 12 Вт, але при цьому видають таку ж кількість світла, як і звичайна лампа розжарювання на 100 Вт. Це дозволяє істотно зменшити витрату енергії. Ці освітлювальні пристрої - ілюстрація балансу енергії, що витрачається і вартості самого обладнання.

Сучасний ринок представлений величезним асортиментом світлодіодного обладнання. це:

Вони мають однакову внутрішню складову і різний зовнішній вигляд. Світлодіоди, які входять до складу всіх освітлювальних приладів такого типу, відрізняються між собою по ряду параметрів - потужності, яскравості, напрузі, температурі світіння. Наприклад, світлодіодна лампа на 12-15 В може мати яскравість в 1200 Лм. Від температури світіння залежить, яким буде відтінок отриманого світла.

Плюси і мінуси лед ламп

Лед лампочки мають ряд переваг:

  • механічна стійкість - прилад не боїться струсу, витримує удари і працює в найскладніших зовнішніх умовах;
  • низький рівень нагріву - при торканні до таких пристроїв виключено отримання опіків;
  • великий експлуатаційний ресурс - до 50 000 годин;
  • простота утилізації - не містять небезпечного газу і допускається викинути їх в сміттєві контейнери;
  • прийнятні ціни.

Але, справедливості заради, варто відзначити наявні недоліки. Це невеликий кут розсіювання і тому важливо правильно вибирати місце для установки такого приладу, висоту і кут його нахилу. Проблему з малим кутом допомагають вирішити спеціальні розсіювачі - вони його збільшують.

У LED ламп передбачений цоколь, що допускає їх установку в спеціальний тип патрона, який є частиною прожекторів, настільних ламп, люстр, точкових світильників. Також ці прилади працюють при установці і інших джерел освітлення. Цоколі світлодіодних ламп бувають виконаними в двох найпопулярніших форматах - штирьового (маркування - «G») або гвинтового («Е») типу.

Як правильно вибрати світлодіодну лампу для будинку?

Хороші світлодіодні лампи, розраховані на середньостатистичного споживача, випускають компанії Philips і Osram, Feron і Camelion, Ферон і Камеліон. Також попитом користується продукція Electro House. Для освітлення виробничих приміщень, складів, торгових центрів прилади повинні бути одними. А лед лампи для будинку - іншими. У них може бути матова або прозора колба. У першому випадку світловий потік буде зменшений. Такі пристрої підходять для освітлення горищ, комор, комор. Але краще лампи з прозорою колбою.

Лампочки бувають різної яскравості і колірної температури. Для будинку підійдуть лампи з теплим і м'яким освітленням (2700-3500 К (кельвінів)). Для оформлення дизайну в стилі хай-тек варто вибрати пристрої з нейтральною яскравістю (4000-5000 К).

Компанія Keramarket: великий вибір брендових ламп

На сайті інтернет-магазину Keramarket представлений широкий вибір якісних ламп: LED, енергозберігаючих, галогенних. Також через портал можна вигідно купити патрони і аксесуари по самих лояльних цінах. Вся продукція сертифікована. Пропонуються зручні способи оплати, різноманітні варіанти доставки.

Вгору