З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Чавунні ванни

Самий традиційний вид ванни в Україні - чавунна. Раніше в квартири встановлювали тільки такі, але з часом з'явилися сталеві, а після - різні інші види сантехніки, але чавунна ванна не здає своїх позицій: це добротна і довговічна річ, оптимальний варіант по співвідношенню ціни і якості.

Властивості сантехніки з чавуну

Є кілька причин, завдяки яким такі ванни користуються високим попитом. Матеріал доступний, досить легкий в обробці, а сам виріб виходить міцним. Його висока теплоємність робить модель зручною у використанні: вода не остигає так само швидко, як в сталевих або акрилових моделях.

Вартість такого варіанту невисока. Купити чавунну ванну можна дуже недорого, причому, високою якістю відрізняються навіть самі бюджетні різновиди. В Україні користуються популярністю вироби, створені не тільки в рідній країні, але і привезені з Європи.

Плюси і мінуси

Чавунні ванни не можна назвати виключно різноманітними. Їх виробляють методом відливу і зазвичай використовують стандартні класичні форми. Вироби відрізняються класичним дизайном, вони відмінно вписуються в інтер'єр більшості ванних кімнат. Зручна різновид: ванна з ручками. Таку можуть використовувати люди з обмеженими можливостями.

Ще один плюс такого варіанту полягає в тому, що ванну легко реставрувати. Її можна пофарбувати, покрити акрилом. Служити якісний виріб з чавуну може століттями: музейні експонати це підтверджують.

Головним мінусом, через який ванна чавунна в магазинах сантехніки часто ігнорується жителями верхніх поверхів - це її вага. Це найважчий матеріал. Підняти виріб із чавуну на четвертий або п'ятий поверх в будинку без ліфта дуже складно. Вага найлегшої моделі з тонкими стінками в середньому становить не менше 120 кг.

Зате після монтажу така конструкція буде відрізнятися підвищеною стійкістю. Плитку можна покласти впритул до країв виробу, і нічого не буде відходити. Це покращує її гідроізоляційні властивості.

Немає товарів

Вгору
,