З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Бачки

Купуючи сантехніку для ванної кімнати, варто підбирати надійні конструкції, що відповідають всім вимогам і нормам. Орієнтуватися слід і на власні смакові запити і переваги. Стосується це і вибору унітазу. Тут рекомендується особливу увагу звернути на зливний бачок. Адже за статистикою, саме цей елемент ламається найчастіше. Як придбати відповідну модель і не розчаруватися?

Бачок для унітазу: вибір за способом установки і механізму зливу

Перед придбанням слід визначитися з варіантом монтажу конструкції. До уваги покупців пропонуються система компакт, підвісна і прихована. Залежно від вибору одного з даних видів, визначаються і з системою зливу. Для підвісної чаші найбільш підходящими є важелі і ланцюжки. А для прихованої і литої систем - кнопки. Варто зауважити, що бачок для унітазу саме з кнопкою користується підвищеним попитом. Даний механізм відрізняється зручністю і надійністю.

Бачок унітазу: матеріали виготовлення

Важливий критерій підбору конструкції - матеріал виготовлення. Це може бути чавун (зустрічається вкрай рідко), пластик і кераміка. Якщо мова йде про вбудовується системі зливу, то краще за все купити бачок для унітазу з пластика. Пов'язано це з більш компактними розмірами резервуара і невеликою вагою. Самими ж практичними варіантами вважаються моделі з кераміки. Більшість підвісних і литих виробів виробляються саме з нього.

Купуючи бачок унітазу, важливо орієнтуватися і на зовнішній вигляд виробу. Сучасні виробники намагаються приділити максимум уваги дизайну конструкцій, щоб задовольнити запити навіть найбільш досвідчених споживачів. Різні розміри, форми і колірні рішення дають можливість знайти ту продукцію, яка відмінно вписується в будь-який стилістичний інтер'єр.

Немає товарів

Вгору
,