З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Кварилові ванни

Виробники постійно прагнуть удосконалити матеріали для виробництва сантехніки, щоб вона стала ідеальною за своїми властивостями і довговічності. Кварилові ванни - це досить новий продукт в цій області. Цей загадковий матеріал отримують з акрилу, який укріплений кварцовим піском. Акрил і сам по собі є чудовим матеріалом, а поліпшену його версію і зовсім можна вважати неперевершеною за своїми якостями.

Особливості кварилових ванн у порівнянні з акриловими

Основний недолік акрилової ванни - це її недовговічність. Матеріал не з найміцніших, саме з цієї причини таку ванну обов'язково ставлять на каркас. Після тривалого використання виріб спочатку деформується, потім на його поверхні з'являються тріщинки: дорогу сантехніку пора викидати. Кваріл - це рішення проблеми з міцністю.

Важлива відмінність полягає ще і в тому, що ванни кварилові відливають, як чавунні. А акрилові виробляють за допомогою гарячого штампування. Після відливання поверхня кварилового виробу потребує ретельної обробки. Товщина стінок у такий сантехніці становить близько 1 см.

Кварилова ванна - досить дорогий у виробництві продукт. Не існує масового виробництва таких виробів: поки що їх роблять на замовлення.

Переваги кварилової сантехніки

Такі вироби практично не мають недоліків, за винятком лише високої вартості. Переваг ж у них досить багато.

  • Ванна кварилова легка. Вона важче акрилової, але помітно легше сталевої або чавунної. Її може підняти одна людина.
  • Теплопровідність приблизно така ж, як і у чавунних виробів.
  • Висока хімічна стійкість. Навіть агресивна побутова хімія не здатна пошкодити матеріал. Відповідно, за ним дуже легко доглядати.
  • Величезна різноманітність в дизайні. Можна замовити свій власний дизайн.
  • Висока міцність. Кварил - це своєрідний штучний камінь. Як наслідок, вироби з цього матеріалу виходять дуже довговічні.

Немає товарів

Вгору
,