З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Кухонні мийки з граніту

Меблі та сантехнічні вироби на кухні систематично піддаються випробуванням. На них проливаються рідини, ставиться гаряча посуд або падають різні предмети. А ще регулярно проводиться прибирання із застосуванням хімічних засобів для видалення жиру та інших забруднень.

Переваги граніту

Найбільш надійним для тривалого використання вважається камінь. Тут граніт виявляється практично поза конкуренцією. У його склад входить дрібна гранітна крихта з акриловою смолою. Разом вони утворюють дуже міцний моноліт.

Він володіє відмінними характеристиками:

  • Висока стійкість до подряпин і ударів. Мийка витримає і падіння ножа на вістрі.
  • Стійкість до великих температур (до + 280ºC). На її поверхню можна ставити гарячі каструлі без підставок.
  • Тривалий час зберігає початковий відтінок. На матеріал сонячне світло не впливає, як і побутова хімія.
  • Не накопичується запах. Досить просто протерти поверхню.

Якщо використовувався для виготовлення мийки граніт, вона буде довговічна і за рахунок гранітної складової матиме текстуру природного каменю. Завдяки застосуванню штучних барвників можна її пофарбувати в колір - білий або сріблястий металік, зелений, коричневий, бежевий і інші забарвлення.

Які мийки виготовляють

Вибір варіантів зовсім не обмежується певним відтінком. Важливо розташування вбудованої стільниці для посуду. Вона може розташовуватися з лівого або правого боків, що грає роль при монтажі. Адже порядок розміщення меблів на кухні може виявитися абсолютно нестандартним і знадобиться міняти місце кріплення мийки.

Ще загострюють увагу на мийках з двома відсіками, закругленими і «зрізаними» по обидва боки краями. В асортименті досить модифікацій, щоб підібрати мийку під будь-який інтер'єр або габарити кухні.

Немає товарів

Вгору
,