З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Рушникосушки

Важливий елемент у ванній кімнаті - рушникосушка. Вона є не тільки місцем для висушування білизни або рушників, а й одним із способів обігріти приміщення. Сьогодні багато хто змінює цей елемент у ванній, так як більшість існуючих сушарок - спадщина СРСР. Вони зносилися і потребують оновлення. Але яку заміну вибрати?

Які бувають рушникосушки?

Вироби подібного типу класифікують на три великі групи:

  • класичні або водяні. Підключаються до водопровідної системи та працюють за рахунок гарячого водопостачання. У моменти, коли вода відключена, їх використовувати не можна;
  • рушникосушка електрична. Такі моделі не залежать від роботи центрального водопостачання, але зате витрачають вашу електрику;
  • комбіновані вироби. Значно дорогі, але зате об'єднують в собі переваги попередніх двох груп.

Яку саме рушникосушку купити - вирішувати вам. Але перед установкою проконсультуйтеся з професіоналом. Особливо, якщо плануєте підключати виріб до водопровідної системи будинку.

Купуємо сушилку для рушників: важливі моменти

Вибираючи рушникосушки в міське житло або в приватний котедж, приймати рішення необхідно з опорою на технічні характеристики виробу. Дотримуйтесь наступного алгоритму:

  • дізнайтеся, які показники тиску води актуальні для вашого будинку, додайте до них 2-3 пункти;
  • підберіть декілька відповідних моделей, прочитайте відгуки про фірми-виробники;
  • проконсультуйтеся з водопровідником, який буде встановлювати вам обладнання. Зробіть остаточний вибір.

Пам'ятайте, що грамотний підхід до питання допоможе купити рушникосушку красиву, функціональну і безпечну. А останнє - найважливіший момент при подібних придбаннях. Адже проблеми з такими виробами можуть привести не тільки до затоплення, а й до опіків.

Вгору