З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Мильниці

Переважна більшість наших громадян вважає за краще використовувати для миття рук та інших цілей тверде мило. Воно порівняно недороге, зручне, але при експлуатації вимагає наявності мильниці. Сьогодні існує велика різноманітність цих аксесуарів для ванних кімнат, що розрізняються за багатьма параметрами.

Варіації мильниць

При виборі цього аксесуара необхідно керуватися наступними характеристиками:

  • Матеріал виготовлення. Сьогодні можна купити мильниці з пластика (самі недорогі), металу, скла, штучного акрилового каменю і безлічі інших матеріалів.
  • Спосіб установки. Існують вироби настільні, тобто встановлюються зверху сантехнічних приладів - мийок та умивальників, навісні, пристосовані для знімного кріплення на краях раковин і ванн. Можна мильниці купити настінного виконання. Подібні аксесуари можуть кріпитися до вертикальної поверхні двома способами. Перший вимагає порушення цілісності обробки для установки кріпильних елементів (зазвичай дюбелів). Другий передбачає наявність вакуумних присосок, які легко прилипають до будь-якої гладкої поверхні - емалі, фаянсу, керамічної плитки і т.д. Як варіант, можна використовувати виріб, виконаний з силікону, завдяки формі якого легко прилипає до гладких поверхонь.
  • Зовнішній вигляд, форма. Класична мильниця, купити яку можна практично в будь-якому магазині промтоварів, виглядає як ванночка прямокутної або овальної форми. Можна придбати виріб самої вигадливої ​​форми, навіть унікальний витвір мистецтва ручної роботи.
  • Додаткові функції. У наш час різні електронні пристрої активно впроваджуються практично в усі сфери буття. Уже можна купити мильницю не тільки оснащену світлодіодним підсвічуванням, а й музичним (навіть світломузикальним) супроводом. Активація музичного фону здійснюється за допомогою сенсорів.

Немає товарів

Вгору
,