З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

ТЕНи для рушникосушок

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Чим активніше використовується в побуті техніка з електричним нагріванням води, тим частіше виходять з ладу трубчасті електричні нагрівачі (ТЕНи).

Чому доводиться міняти Тени

Використовуються електронагрівачі в автоматичних пральних машинах, бойлерах та інших побутових приладах на кшталт електричних рушникосушок. Ламається техніка з різних причин, але найбільш поширене всього кілька факторів ризику:

  • Заводський брак. Ніхто не застрахований від передчасного згорання нагрівача.
  • Осідання накипу. У пральних машинах частково вдається позбутися від проблеми, але в бойлерах це одна з основних причин поломки.
  • Електричне «старіння». Практично неминуче погіршення експлуатаційних якостей тена згодом.

У будь-якому випадку бажано тен купити завчасно, коли стає помітно, що техніка стала барахлити. З'ясувати тип запчастини можна з інструкції по експлуатації або в обслуговуючої організації, де проводиться ремонт техніки. Важливий не тільки тип, а й потужність. У продажу є вироби зі споживанням від 700 до 15000 Вт.

Різновиди ТЕНів

В каталозі є різні типи нагрівальних елементів, від універсальних видів до відповідних лише до конкретних марках техніки. Наявність певних моделей на складі варто уточнювати у менеджерів магазину. В асортименті є варіанти для всіх популярних брендів побутової техніки.

Найбільш поширені такі різновиди:

  • прямі;
  • U-образні;
  • у вигляді «скріпки».

Матеріалом зовнішньої оболонки нагрівального елемента може бути кольоровий метал і нержавіюча сталь. Розділяють тени на однокінцеві і двокінцеві, в залежності від розташування на них контактів для подачі електроенергії. Можуть вони відрізнятися ще й по кріпленню, наявності можливості установки на них термоелемента.

Вгору
,