З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Ванни із штучного каменю

Ванна з каменю, отриманого в природі – ознака багатства і унікальний елемент дизайну. Але мало хто знає, що догляд за такими предметами інтер'єру трудомісткий, а ціна їх висока. Якщо хочеться відчути себе в палаці, куди вигідніше придбати сучасні предмети з каменю, створеного завдяки науковому підходу. Створені спеціально з певною метою, вони куди краще з нею справляються.

Три причини для покупки

Виділяють три основні причини, по яких варто придбати ванну зі штучного каменю. А саме:

  • готовий виріб виявляється дуже приємним на дотик і ніколи не буває крижаним. Сідати в подібну ванну можна без страху і перебувати в ній комфортно;
  • надійність і значний термін експлуатації ванн з штучних компонентів вражає уяву. Куплений одного разу, цей предмет інтер'єру буде служити вам багато років;
  • порівнянність по характеристикам з натуральним каменем, але відсутність багатьох негативних сторін, якими володіють такі вироби (велику вагу, значна вартість, складність в догляді).

Завдяки тому, що матеріал для ванни розробляється спеціально з смоли, барвника і гранітної крихти, він виявляється куди більш стійким і відповідним для використання в якості основи для раковин, стільниць та іншої обстановки туалетної кімнати.

Як вибрати ванну зі штучного матеріалу

На що необхідно звернути увагу при покупці? В першу чергу, враховуйте:

  • габарити вироби. Їх задає розмір вашої туалетної кімнати;
  • спосіб підключення до каналізації. Важливо, щоб вам не довелося створювати складні сантехнічні конструкції для підключення придбаного предмета, адже це загрожує поломками;
  • наявність всіх сертифікатів, в тому числі інформації про сировину. Ви повинні бути впевнені, що штучний камінь виготовлений з безпечних матеріалів.

Купувати ванну з каменю, зробленого людиною, стало престижно і модно. Такі вироби зручніші і простіші в установці, експлуатації. Головне знайти чесного продавця, який запропонує вам надійний і якісний товар.

Немає товарів

Вгору
,