З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Донні клапана

Донними клапанами називаються механічні пристрої, призначені для замикання зливного отвору. Фактично ці сантехнічні елементи прийшли на заміну знайомої практично всім пробки - гумової або пластикової шайби, що запобігає вихід води з резервуара - раковини, біде або ванни. Але у цього найпростішого пристосування є істотні недоліки, з огляду на які більшість людей сьогодні вважає за краще встановити донний клапан для умивальника, головним з яких вважається незручність використання. Оскільки пробка є окремим елементом, може легко загубитися, її можуть куди-небудь заховати домашні тварини або загралися діти. А якщо прив'язати її на мотузочку, це аж ніяк не додасть естетичності умивальнику/раковині, та й створить деякі незручності при використанні сантехнічного приладу за призначенням.

Переваги використання донних клапанів

Сучасні донні клапани дозволяють домогтися наступних переваг:

  • Зниження витрати водного ресурсу. Вартість комунальних послуг, в тому числі і гарячої/холодної води, неухильно підвищується з кожним роком. Це призводить до того, що багато дбайливих українців в приклад бережливим європейцям перестають мити посуд під безперервним напором води зі змішувача, вважаючи за краще проводити цю процедуру в невеликому обсязі, після чого тільки споліскуючи кухонне приладдя. Для цих цілей як не можна краще підходять донні клапани.
  • Простота використання. Сьогодні можна придбати донний клапан для умивальника однієї з двох модифікацій: з ручним керуванням або механічним. Перша моделі наводиться в дію натисканням на верхню кришку, друга активується за допомогою виносного важеля, зазвичай закріплюється біля змішувача.
  • Відмінний зовнішній вигляд. Ці пристрої зовсім не псують вигляд сантехнічного приладу.

Також донні клапана служать чудовим перешкодою для неприємних запахів, що потрапляють в приміщення з каналізаційної системи.

Немає товарів

Вгору
,