З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Змішувачі для ванни

Змішувачем називають різновид сантехніки, за допомогою якої вдається:

  • отримувати воду з потрібною температурою;
  • регулювати її потік.

Відносно даного приладу пред'являються особливі критерії не тільки функціоналу, а й естетики. Змішувач для ванни підбирають з урахуванням цілого ряду характеристик.

Основні види сантехнічних пристроїв, представлені на спеціалізованому ринку

До категорії класичних відносять прилади з двома вентилями. Такі змішувачі для ванної без проблем вписуються в інтер'єр приміщення, відрізняються простотою експлуатації і надійністю. Регулювання потоків води здійснюється за допомогою крана-букси. Найбільш вдалий варіант виконання даного пристрою з кераміки.

Затребуваний і змішувач для ванни з одним важелем. Наявність даного пристрою дозволяє в один рух регулювати не тільки потік рідини, але і її температуру. Для цього потрібно встановити важіль в положення "вгору" або "вниз". Усередині подібних сантехнічних приладів можуть бути встановлені кульові запірні механізми або картриджі. Одним з різновидів даних пристроїв є джойстиковий. Їх відмітна ознака: відокремлене розташування важеля і крана.

Популярність набирають термостатичні, безконтактні змішувачі. Перші здатні необмежений час зберігати заданий режим температури. Другі підходять для зміни характеристик води без безпосереднього контакту з краном. Регулювання тиску і температури рідини здійснюється за допомогою інфрачервоного датчика.

Матеріали виконання сантехприборов

Найкраще купити змішувач для ванни, корпус якого виконаний з латуні. Плюси даного сплаву:

  • тривалий період служби;
  • висока стійкість до корозії.

З метою підвищення експлуатаційного ресурсу виробів на їх поверхню наноситься шар нікелю або хрому. Лійки, ручки змішувача та інші комплектуючі виробляються з високоякісного пластику.

Немає товарів

Вгору
,