З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Підлогові біде

Просторий санвузол завжди намагаються оснастити по максимальному розряду. Тому біде в них є більше нормою, ніж шиком. При відсутності достатнього місця можна придбати поєднану модель «унітаз плюс біде». Але все ж найбільш популярні ті варіанти, що встановлюються незалежно один від одного.

Випускаючі варіанти

Та коли вже основним призначенням для біде є дотримання гігієни після відвідування туалету, встановлюють їх поруч з унітазами. Вибирати намагаються такі моделі, щоб у них був однаковий дизайн, а ще краще збігалися вузли кріплення до підлоги/стіни, трубах каналізації.

У продажі є біде з різними чашами:

  • Класичні овальні. Підходять до будь-якого інтер'єру.
  • З прямими кутами в стилі модерн. Їх вибирають для вдалого поєднання з іншими сантехнічними виробами.
  • У мінімалістичному виконанні. Актуальні для компактних санвузлів.

Підлогові моделі кріпляться до підлоги за аналогією з унітазом і складають з ним єдиний дизайн, підтримуючи дизайнерську задумку. Якщо вирішено купити підлогове біде, треба встановлювати його в місцях з хорошим рівним покриттям. Буде потрібно покупка окремо кріпильних аксесуарів, які є в каталозі нашого інтернет-магазину.

Застосовувані матеріали

В якості матеріалу виготовлення біде використовуються такі поширені варіанти, як сантехнічна кераміка, штучний і натуральний камінь, нержавіюча сталь і пластик. Вибір залежить від переваг покупця і потрібної йому цінової категорії.

Так, пластикові вироби є найбільш бюджетним рішенням, тоді як сталеві біде підбирають лише при наявності в інтер'єрі інших металевих аксесуарів. Те саме можна сказати і до забарвлення - купують вироби кольору, який найкращим чином впишеться в раніше створений інтер'єр.

Немає товарів

Вгору
,