З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Тримачі та шлангові з'єднання для душу

Приміщення сучасної ванної кімнати має бути не тільки гігієнічним і красивим, а й зручним, ергономічним. Це стосується в тому числі і розміщення душової лійки для ванни або кабінки. Для цих цілей сьогодні використовується безліч варіацій власників для лійок.

Правильно обраний і змонтований тримач здатний виконувати безліч корисних функцій, таких як закріплення в певній точці на стіні душової лійки. Можна купити тримач для душу, в якому реалізована можливість регулювання положення робочого механізму по висоті, куту нахилу.

Різновиди тримачів

Вітчизняними і зарубіжними сантехнічними компаніями виготовляються такі варіації цих аксесуарів:

  • Шарнірний. Дозволяє регулювати направлення потоку води із лійки в широких широких межах.
  • Штанга. Являє собою закріплену на стіні направляючу, розміщену вертикально. Дозволяє регулювати положення робочого механізму душу по висоті, підлаштовувати під різні потреби або зріст людини. Стандартна довжина направляючої зазвичай не перевищує 100 сантиметрів. Ця варіація аксесуара підходить для душових зон і ванн, розташованих впритул до стіни.

З огляду на високу функціональність, зручність експлуатації багато споживачів вважають за краще купити тримач для душу у вигляді штанги. Сьогодні існує безліч варіацій цих пристроїв. Виготовляються такі аксесуари зі сталі, покритої антикорозійним шаром або нержавіючої. Форма поперечного перерізу направляючої може бути круглою або квадратною. Способи управління тримачами для душу бувають такі:

  • ручний, вимагає фіксації лійки в потрібному положенні вручну;
  • напівавтоматичний, передбачаючий наявність кнопки, при натисканні якої фіксація тримача слабшає і з'являється можливість переміщення лійки;
  • автоматичний, при якому для управління положенням лійки необхідно потянути за шланг.

Немає товарів

Вгору
,