З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Пенали

Ванна кімната - приміщення особливе. З його відвідування починається кожен новий день, а тому бажано створити в ньому приємну атмосферу і комфорт. Для цього потрібно придбати «правильні» меблі для ванної кімнати, включаючи пенали.

Купити пенал в ванну - перший крок до комфорту

Пенал - це справжня диво-шафа, за допомогою якої будь-який господар може перетворити приміщення чисто утилітарного призначення в якусь подобу райського куточка. Це свого роду художнє перебільшення, але і насправді купити пенал в ванну - значить повністю (або майже повністю) вирішити проблеми маленького приміщення, яке нерідко має нестандартну конфігурацію.

Така оригінальна вузька шафа - це те саме стильне, дуже елегантне рішення, за допомогою якого можна без особливих проблем оформити як малогабаритне, так і досить просторе приміщення. Цей предмет обстановки цілком може бути використаний при створенні класичного інтер'єру, адже він схожий на його неодмінний атрибут - колону. Правда, для цього потрібно ретельно підібрати всю решту меблів - з відповідними до цього стилю фасадами, але це вже інше питання.

Предмети обстановки, призначені для експлуатації в ванній, повинні бути не тільки красивими, елегантними, підходити за розміром. Дуже важливо, щоб матеріал, з якого вони виготовлені, був стійким до підвищеної вологості, досить різких перепадів температури, утворенню конденсату. А інакше меблі досить швидко псується - жолобиться, розбухає, втрачає привабливість. Тому пенал в ванну купити потрібно з вологостійким покриттям (ЛДСП) або виготовлений з пластику - будь-які меблі для ванної з масиву дерева, включаючи пенал, практичним рішенням бути не може.

Як вибрати і купити пенал в ванну в Києві

Вибрати й купити пенал в ванну Київ особливою проблемою не вважає. Просто потрібно оцінити правильно розміри предмета. Виріб і купують для малогабаритних ванн головним чином через те, що він вузький, високий. Такі меблі можуть розміститися де завгодно. Ця шафа досить містка, так що його покупка практично означає організацію зручної системи зберігання.

Чистоумовно всі наявні на ринку моделі можна по ширині розділити на три типи:

  • вузькі - з шириною 26-32 см;
  • стандартні - мають ширину до сорока сантиметрів;
  • широкі - більше півметра.

Вузький пенал використовують в найтісніших санвузлах, які зустрічаються в хрущовках. Встановивши його поруч з раковиною, можна скласти цілісну композицію і додатково заощадити чимало простору.

Немає товарів

Вгору
,