З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Інсталяції для умивальників

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Практично у всіх квартирах радянського зразка, навіть в тих, які відносились до елітної категорії, всі сантехнічні комунікації - водопровідні та каналізаційні - розводились зовнішнім способом. Сучасні ж ванні кімнати, туалетні і суміщені санітарні вузли припускають приховану розводку трубопровідних систем. І більшість сантехнічних приладів розраховано саме на таку підводку.

Для закріплення і підключення раковин в цьому випадку потрібна спеціальна інсталяція.

Інсталяція для умивальника: опис

Ця конструкція фактично є рамкою з металевої профільної труби (зазвичай сталевої оцинкованої). Для різних модифікацій умивальників є рамки різних типорозмірів. Ширина більшості інсталяцій варіюється в межах 350-500 міліметрів, висота може перебувати в межах 350-1300 міліметрів. Товщина профілю стандартної конструкції становить 75 міліметрів, але в деяких випадках використовуються вироби товщиною до 200 міліметрів.

Встановлюється інсталяція для умивальника за гіпсокартонною фальш-панеллю, пластиковою та виготовленою з інших стінових матеріалів, які можуть витримати навантаження важкої раковини. При монтажі на капітальну стіну заздалегідь готується ніша, розміри якої відповідають габаритам конструкції.

Крім зовнішньої рамки в комплектацію інсталяції зазвичай входять наступні елементи:

  • Додаткові поперечні планки, що збільшують жорсткість конструкції.
  • Кріпильний комплект.
  • Дві стандартні різьбові шпильки для закріплення раковини. Їх можна розташовувати на різній відстані один від одного, що дозволяє уніфікувати застосування інсталяції.
  • Відведення каналізаційне, виконане з пластика. Діаметр варіюється в межах 32-50 міліметрів. Для герметизації з'єднання є гумовий кільцевої ущільнювач.
  • Пластина для розміщення водопровідних випусків.
Вгору
,