З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Душові кабіни walk in

Шукаєте свіжі рішення для облаштування ванної? Не бажаєте обмежувати свою свободу загальноприйнятими рамками? Тоді вам оптимально підійде душова кабіна walk in, купити її не складе труднощів в профільній торгової мережі. Виріб вибирають справжні естети, що роблять ставку на впровадження останніх новинок інтер'єрної моди.

Що таке walk in?

Дослівно з англійської ця фраза перекладається як "вільний вхід". Охочі купити душову кабіну walk in отримують безбар'єрну конструкцію без дверей. В якості огородження використовуються листи розжареного скла значних розмірів. Застосування на практиці передових рішень дозволить створити стильний дизайн ванної. Ставка робиться на суміщення естетичної досконалості, максимальних зручностей, свободи руху в приміщенні навіть зі скромними габаритами. Окремо варто вказати на критерії практичності конструкції. Завдяки наявності великої кількості комбінацій скляних огорож раціональне планування кабіни можна виконати в просторі будь-якої конфігурації.

Які вимоги пред'являються до матеріалів душової без піддону?

Огородження (як було сказано вище) виконуються із загартованого скла. Поверхні оброблені спеціальним гігієнічним покриттям. Його цільове призначення - створення умов для простого догляду за виробом. Шанувальникам комфорту настійно рекомендується купити душову кабіну walk in Київ пропонує широкий вибір продукції від провідних виробників.

Значний експлуатаційний ресурс конструкції обумовлений використанням сучасної високоміцної профільної системи і фурнітури. З урахуванням власних смакових переваг можна вибрати виріб з глянцевими або матовими поверхнями. Допускається варіант придбання скляних огорож з елементами піскоструменевого декору. Будь-яку ванну прикрасить душова кабіна walk in купити Київ пропонує конструкції необхідних розмірів, виконаних в різній стилістиці.

Немає товарів

Вгору
,