З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Змішувачі для умивальників

Вибір змішувача може здатися простою процедурою. Але в широкому асортименті дуже легко розгубитися. З цієї причини підбирати вироби слід з урахуванням ряду найважливіших факторів. На початковому етапі визначаються з конструктивними особливостями.

Основні види змішувачів на умивальник

Вважаються класикою двохвентильні моделі змішувачів. Це прості у використанні вироби, головною перевагою яких слід вважати роздільну систему вентилів. Завдяки їй, вдається плавно регулювати і температуру води, і її натиск.

Другий поширений тип - одноважелеві варіанти. Віддаючи перевагу подібним змішувачів, потрібно знати, що в їх механізмі можливе застосування кульових або керамічних картриджів. Найсучасніша модель - термостатичний кран. У ньому заздалегідь задаються температура і тиск. Обійдуться подібні вироби дорожче двох попередніх. Щоб придбати змішувачі на умивальник, які будуть ефективно справлятися з усіма завданнями, важливо визначитися не лише з видом, а й з масою інших параметрів і характеристик.

Купівля змішувача: якою має бути найкраща модель?

Відмінна якість і висока надійність - основні параметри, на які орієнтуються споживачі. Щоб не помилитися у виборі, звернути увагу слід на матеріал виробництва і покриття. Найчастіше виробники застосовують латунь. Далі на поверхню наноситься покриття з нержавіючої сталі або хрому. Якісний товар повинен бути досить важким. Легкі моделі швидко вийдуть з ладу.

Крім самого крана, в комплекті представлені інші деталі і елементи. На їхню якість теж потрібно загострити увагу. Разом зі змішувачем можуть пропонуватися ексцентрикові перехідники, щоб встановити виріб на стіну, шланг гнучкої підводки, декоративні чашки і т.д. Правильно обраний виріб прослужить довго, позбавивши власників від багатьох неприємних моментів.

Немає товарів

Вгору
,