З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Дозатори рідкого мила

Звичайне кускове мило сьогодні зустрічається в санвузлах рідко. Значно практичніше купити дозатор для рідкого мила і змонтувати його в безпосередній близькості від раковини або ванни. У нашому магазині можна підібрати варіанти під будь-який інтер'єр або переваги покупця. Вибір є як різних форм, так і забарвлень.

Як підібрати варіант дозатора

Крім домашнього застосування, часто вважають за краще купити дозатор рідкого мила для публічних закладів, що помітно покращує гігієнічні умови. На кусковому милі можуть залишатися волосся, мікроби, що дуже неприємно відвідувачам, в деяких випадках це стає причиною поширення вірусів.

Розрізняються дозатори за принципом дії. Зустрічаються ручні, коли мило ллється на руки після натискання на механічний важіль, і автоматичні. У другому варіанті ставлять датчик, який визначає момент видачі порції при піднесенні рук. У нас легко купити дозатори для рідкого мила з прозорого полімеру, в тому числі здатного витримати сильні удари, з металу з нержавіючим покриттям.
Який саме дозатор для рідкого мила купити для конкретної ситуації залежить від необхідності дотримати єдність дизайнерської задумки інтер'єру санвузла. Хоча в ряді випадків пріоритет ставиться тільки на функціональному наборі і використовуваному расходном матеріалі.

Яке мило для дозаторів буває

Крім засобів, важливий спосіб заправки. Є варіанти з заливкою мила через отвір на бачку, а ще дозволяють просто замінювати картридж. Всього поділяють два типи мила в диспенсерах:

  • Пінне. Усередині аксесуара повинна бути спеціальна колба.
  • Рідке. Відрізняються від першого варіанту звичайної ємністю із засобом.

Якщо планується дозатори для рідкого мила купити в суспільний заклад, варто вибирати найбільш об'ємні марки. Вони вимагають більш рідкісного обслуговування.

Немає товарів

Вгору
,