З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Кухонні мийки

Миття посуду не найприємніше заняття. Щоб звести неприємні емоції до мінімуму, слід купити кухонну мийку належної якості та дизайну. Цей нехитрий предмет стане не тільки окрасою інтер'єру, але і гранично спростить побут. Якщо правильно підібрати такий елемент для кухні, він буде радувати вас кожен день.

Що врахувати при виборі?

Якщо ви вирішили мийки кухонні купити для себе, варто звертати увагу на певні фактори вибору. До них відносять:

  1. Планування кухні.
  2. Площа приміщення.
  3. Дизайн кухні.
  4. Наявність широкого функціоналу і специфічних функцій при необхідності.

Більшість моделей діляться на два основних типи - накладні і врізні. Останні встановлюються в спеціально підготовлену нішу. Найчастіше вона розташовується в стільниці. У таких мийок може бути відсутнім бортик або мати висоту до 5 мм. Накладні моделі користуються не меншим попитом. Їх монтаж здійснюється в спеціально підготовлені тумби.

Заздалегідь слід продумати наявність допоміжних функцій. Вони можуть бути представлені певним типом змішувача, наявністю крана для фільтрованої води. Якщо приміщення відрізняється компактними габаритами, кращий вибір - квадратна або кругла мийка кухонна купити яку можна в будь-якому спеціалізованому магазині.

Для значних за площею приміщень можна не економити на просторі. Завжди можна віддати перевагу мийкам з декількома чашами, які можна використовувати для розміщення посуду або розморожування продуктів. Якщо ви вирішили купити мийку кухонну, ретельно продумайте її габарити. Вона повинна оптимально вписатися в інтер'єр приміщення, не виглядати громіздко, а дбати про естетичність і зручність використання. Як матеріал можна зупинити свій вибір на сталі, різних видах граніту або кераміці.

Вгору