З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Меблі для ванної кімнати

Грамотне меблювання будь-якого простору дозволяє створити в ньому максимальний комфорт і функціональність. Стосується це і ванної кімнати. Вибираючи відповідні вироби, орієнтуватися слід на ряд чинників. Головні з них: стійкість до постійного контакту з вологою, місткість і привабливий дизайн.

Часто використовувані предмети інтер'єру

Сучасні меблі для ванної кімнати представлені ​​такими виробами, як:

  • тумба під раковину;
  • дзеркало;
  • шафа або пенал;
  • підвісна шафка.
  • вішалка або полиці для рушників.

Однак асортимент набагато ширше. Вибір конкретних варіантів залежить від запитів господарів житла і, звичайно ж, від площі самого приміщення. Щасливі власники просторих заміських будинків можуть сміливо підбирати меблі для ванних кімнат великих розмірів, не турбуючись про економію вільного простору.

Меблі для ванної кімнати: матеріали виготовлення

Виробляються предмети інтер'єру з різної сировини. Головний критерій, який пред'являється, - вологостійкість. Споживачі мають можливість придбати меблі для ванної кімнати в Києві, віддавши перевагу ЛДСП, МДФ, особливому пластику і навіть натуральному дереву, обробленого спеціальними засобами. Використовується при виготовленні стильних колекцій метал, захищений від згубної дії корозії, загартоване скло. Найчастіше з подібних матеріалів виготовляють декоративні елементи.

Збираючись купити меблі для ванної кімнати з найбільш якісних матеріалів, орієнтуватися слід на екологічну безпеку, довговічність, простий догляд і зовнішню привабливість. Все це дозволить придбати предмети інтер'єру, які не просто зроблять ванну функціональної зоною, а й створять в ній атмосферу спокою і повної релаксації.

Вгору