З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Душові кабіни

В сучасних житлових будинках, котеджах, багатьох міських квартирах для комфортного проживання кількох людей зазвичай передбачається два санітарних вузла. Тому часто відпадає необхідність облаштування роздільних санітарних зон - туалетної кімнати і мийної. Другою перевагою такого планування є можливість установки в одному санвузлі унітазу і повноцінної ванни, а інше замість ванни оснащується душовою кабіною.

Чому душові кабіни витісняють класичні ванни

Подібні сантехнічні пристрої сьогодні набувають все більшої популярності. Причин тому безліч:

  • Економія водного ресурсу - на миття під душем витрачається набагато менше води. Зазвичай буває достатньо тридцяти літрів, тоді як для наповнення повнорозмірною ванни буде потрібно не менше ста-ста п'ятдесяти літрів.
  • Зручність. Сучасні душові кабіни проектуються в тому числі і виходячи з параметрів ергономіки. У більшості моделей зі зручністю зможуть розміститися і користуватися всім функціоналом повні/худі люди будь-якого зросту. Також за допомогою душових кабін легше здійснювати самостійне обмивання багатьом категоріям осіб з обмеженими можливостями, інвалідам, хворим людям і які відновлюються після деяких травм.
  • Швидкість. Багато зайнятих людей, робочий день яких розписаний по хвилинах, вважають за краще купити душову кабіну, ніж користуватися ванною, оскільки процес прийняття душу займає набагато менше часу, ніж прийняття ванни. Та й в спекотний літній день набагато приємніше поніжитися під струменями холодної води, яка струмує по тілу, ніж лежати у ванній.
  • Економія простору. Душова кабіна вимагає для розміщення значно менше корисної площі санітарного вузла, ніж сама малогабаритна ванна.

Сьогодні можна придбати душові кабіни в Києві будь-яких модифікацій: від найпростіших (кутових), що складаються з піддону і напівкруглої шторки з полімерного матеріалу, до багатофункціональних елітних моделей, в яких реалізовані: гідромасаж ступнів, тіла, різні види підсвічування, можливість включення музичного супроводу і безліч інших корисних функцій.

Немає товарів

Вгору
,