З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Гідромасаж

Щоденний прийом душу сьогодні може бути не просто необхідною, але і дуже корисною процедурою. Все завдяки сучасним гідромасажам, представленим в великому асортименті. Переваги систем криються в легкому використанні, ефективності і функціональності. Для підбору відповідного варіанту потрібно врахувати масу моментів.

Як купити гідромасаж, який відповідає високим вимогам?

Оскільки моделей, представлених увазі покупців, досить багато, зробити вірний вибір стає складно. Мало просто віддати перевагу дорогому товару, слід попередньо вивчити його переважні особливості і характеристики.

Перший аспект стосується кількості та виду масажних форсунок. Чим їх більше, тим ефективніше буде процедура. Кращий варіант - регульовані форсунки. У подібному випадку вдасться не просто купити гідромасаж відмінної якості, але і використовувати його, налаштовуючи систему індивідуально під свої особливості організму.

Друге важливе питання - безпека експлуатації. Тут доцільніше купувати моделі, оснащені термостатом. Подібні вироби виключають випадкове включення гарячої води.

Обслуговування гідромасажу: як продовжити термін служби системи?

Навіть найякісніша продукція відомих брендів буде служити довго тільки в тому випадку, якщо за нею здійснювати правильний догляд. Вирішити питання реально ще на стадії покупки. Для цього можна вибрати модель, в якій є пластикові деталі в насадках. Вони рухаються при кожному перемиканні системи, тим самим очищаючи форсунки. Або ж підходящим буде конструкція з силіконовою насадкою. Вона легко виштовхує твердий водний камінь. Для цього потрібно лише протерти сітку губкою. У гідромасажі з ручною системою очищення процедура проводиться за участю професіоналів. Викликається майстер 1-2 рази на рік (в залежності від інтенсивності експлуатації).

Вгору