З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Гігієнічний душ

Питання гігієни стоїть гостро для кожної людини, що стежить за своїм здоров'ям. Люди миють руки перед їжею, після відвідин убиральні, повернувшись з вулиці додому. Найбільше це стосується жінок. Вони приділяють питанням гігієни максимальну увагу. На жаль, обмеженість простору санвузлів в типових квартирах унеможливлює встановлення додаткових елементів, наприклад, біде. У продажу є моделі з функціями унітазу, але перевстановлення зажадають чималих витрат, які абсолютно ні до чого.

Новинка ринку

Унікальним сантехнічним обладнанням вважається набираючий популярність гігієнічний душ, купити який дуже легко. Він призначений для здійснення гігієнічних процедур над унітазом. Конструкція душу гранично проста: маленька лійка, кнопка, шланг і утримувач.

Види обладнання:

  • Зі змішувачем - вимагає місця для установки маленької раковини, але здатний запобігати виливу залишків води після використання.
  • Настінний - може бути вбудовуваним або навісним, складається з тримача і шланга з насадкою. Компактний і практичний.
  • З термостатом - дає можливість відразу вибрати прийнятну температуру води.

Деякі варіанти підставок оснащені замість раковини невеликим стаканчиком-тримачем.

Застосування гігієнічного душу - запорука комфорту

Цей тип обладнання багатофункціональний і підходить не тільки для особистого користування. Обов'язково купити гігієнічний душ слід людям, які доглядають за людьми з різними хворобами родичами. Це обладнання стане відмінною підмогою не тільки під час процедур з хворим, але і допоможе легко очистити поверхні, що вимагають прибирання.

Головними перевагами гігієнічного душу є:

  • простота процесу установки конструкції,
  • універсальність,
  • цінова доступність.

Матеріали, які використовуються при виготовленні гігієнічного душу

При виробництві використовуються виключно нержавіючі, гігієнічно чисті матеріали. Вони проходять жорстку сертифікацію, тому покупці завжди впевнені в надійності виробу.

Сьогодні все більше число людей зважується гігієнічний душ купити, Київ став одним з лідерів з продажу цього обладнання. Перед здійсненням покупки не забудьте як слід продумати, який варіант підійде вам більше всього. Одне незначне втручання професіоналів і у вас буде набагато більше функціональна ванна кімната.

Немає товарів

Вгору
,