З 03.01 ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН KERAMARKET НЕ ПРАЦЮЄ. ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙМАЄМО!
Графік роботи:
0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Інсталяції для біде

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Інсталяція для біде - що це таке? Під цією назвою мається на увазі надійне кріплення біде у ванній або туалетній кімнаті, здатне витримувати вагу сантехнічного обладнання.

Як надійно прикріпити біде?

На ринку існують універсальні системи кріплення, які підходять під будь-яку конструкцію або виготовлені строго під певні моделі. Обидва варіанти використовуються в двох конструктивних схемах установки:

  • рамна інсталяція;
  • блокова інсталяція.

Як ми бачимо з назви, рамна інсталяція - П-образна опора. До неї підвішується вся конструкція. За допомогою кронштейнів рама чіпляється за стіну і підлогу. Конструкція досить надійно тримає всю масу сантехнічного вироба.

Переваги такої установки в тому, що закріпити її можна не тільки на несучу стіну, але також на легку перегородку, додаткові кронштейни встановлені в підлогу. Вони надають конструкції впевнену стійкість.

Блокова система установки абсолютно іншого типу. Всі кронштейни вкручують в стіну. Конструкція може вважатися надійно закріпленої, якщо використовується несуча стіна. Додаткової опори знизу вона не має.

Переваги установки інсталяції для біде

Можна задатися питанням: в чому полягає вигода встановлення цього аксесуара? Відповідь очевидна: інсталяція дозволяє заховати системи комунікацій. Це допоможе досягти гармонії в інтер'єрі.

Підвішена чаша надає можливість зберігати дрібні предмети безпосередньо під біде, допомагає заощадити простір, спрощує прибирання приміщення. Щоб установка біде була здійснена правильно, бажано запросити фахівця. Він правильно встановить раму, надійно приєднає до неї біде і підключить необхідне сантехнічне обладнання.

Саму раму можна оформити різними облицювальними панелями, але це справа смаку і індивідуальних переваг. Професійна установка інсталяції може істотно вплинути на інтер'єр ванної кімнати або туалету.

Вгору
,