Кількість
|
Вартість
|
||
|
Все більше людей вважають за краще замість звичних ванн встановлювати душові кабіни. Але що робити тим, хто не знайшов ідеально підходить модель або вважає за краще бачити в своєму будинку індивідуальні рішення? Відмінним виходом із ситуації стануть душові гідромасажні панелі. Така покупка дозволить облаштувати місце для «банних процедур» на ваш смак, з урахуванням особливостей планування, адже пристрій не займає багато місця.
Функції та принцип роботи гідромасажних панелей
Як зрозуміло з назви, гідромасажна панель призначена не тільки для банального видалення накопичилася за день бруду. Купують її заради можливості отримати корисний масаж водними струменями. За це відповідають розташовані рядами форсунки - спеціальні отвори, через які і подається рідина. Кількість останніх варіюється в залежності від модифікації, в дорогих пристроях вони можуть бути поворотними. Гідромасажні панелі розрізняються і комплектацією: крім основного модуля з елементами управління і лійки зі шлангом виробник може постачати вироби насадкою для «тропічного» душу, поличками для шампуню і інших приналежностей, підсвічуванням і навіть пультом дистанційного керування.
Переваги та недоліки гідромасажних душових панелей
Безсумнівною перевагою подібних приладів є те, що за порівняно невелику суму власник отримує повноцінний інструмент для гідромасажу, який здатний як підбадьорити вас на старті нового дня, так і допомогти розслабити втомлені м'язи після тренування або перед сном. Покупцеві варто знати, що гідромасажна душова панель вимоглива до тиску у водопровідній системі. Оскільки пристрій не має вбудованого насоса, як стаціонарні бокси, нормальний режим роботи гарантований тільки в разі, якщо цей показник становить не нижче двох атмосфер. Установка гідромасажної панелі вимагає підключення до міської системи гарячого водопостачання або використання проточного водонагрівача значної потужності, тому таке рішення не підійде для приміщень з бойлером.