Блискучі чистотою сантехнічні вироби надають ванній кімнаті комфорт і затишок, створюють досконалі умови для релаксу під час косметичних або водних процедур. Профілактичний догляд за сантехнікою за допомогою спеціальних засобів гарантовано продовжує термін експлуатації змішувачів, раковин, труб та облицювального матеріалу.

Догляд за змішувачами

Правильно підібрані якісні миючі та чистячі засоби допоможуть швидко прибрати вапняний наліт, повернуть первісну красу змішувача, зберігши верхній захисний шар. Величезну допомогу в наведенні порядку нададуть чистячі порошки, рідини, гелі, пінки, креми або гранули.

Спектр їх застосування надзвичайно широкий:

  • Приберуть всі види забруднень;
  • Продезинфікують поверхню;
  • Зроблять змішувач довговічним.

Якщо змішувач сильно забруднений експерти чистоти рекомендують придбати слаболужний засіб очищення.

Грамотне використання миючих складів і регулярне очищення за допомогою м'якої щітки з застосуванням традиційних засобів зі значенням pH нижче 10 дозволить утримувати сантехніку, кахель і унітаз в ідеальній чистоті.

В якості додаткового бонусу, ви подаруєте сяйво і блиск всім декоративним елементам сантехніки у ванній.

Як мити кухонну мийку

Використання професійних засобів для чищення виправдано його збалансованим складом, що допомагає уникнути подряпин на поверхні сантехніки або кахлю. Кожна господиня знає, як мити кухонну мийку так, щоб видалити весь жир без шкоди для її зовнішнього вигляду.

Досить взяти губку або відріз бавовняної тканини, обробити рідиною для миття посуду або милом, а потім ретельно прополоскати водою.

Правила догляду за ванною

Інформація про те, як мити ванну, обов'язково стане в нагоді економній господині, так як гарантовано продовжить термін експлуатації дорогої речі. Адже як емалеве покриття, так і сантехфаянс дуже чуйні до температурних перепадів, тому прибирати жовтий наліт необхідно двічі в тиждень.

На допомогу прийде харчова сода і оцет, які відмінно видаляють іржу або використати готовий склад, який володіє більш щадними і збалансованими характеристиками.

Особливого підходу вимагає догляд за акриловою ванною, так як в цьому випадку не можна використовувати засоби для чищення, пральні порошки і пінки.

Заборонені до застосування абразивні і роз'їдаючі засоби, а також органічні розчинники, так як здатні залишити непомітні мікротріщини, що руйнують глянцеву поверхню. Досить взяти рідке мило або перевірений засіб для миття посуду і акуратно обробити поверхню за допомогою ганчірки з натуральних матеріалів.

Які бувають засоби по догляду за сантехнікою і як вибрати краще?

Обов'язково визначтеся з переліком необхідних властивостей, які допоможуть продовжити життя сантехніці, кахлю і облицювальної плитки.

Сучасна побутова хімія ефективно виконує наступні функції: результативно бореться з грибком, видаляє розлучення і вапна, а також знезаражує і утворює захисну плівку.

Елементарний догляд за чорної сантехнікою передбачає регулярність через те, що на цій поверхні будь-які забруднення більш помітні оку.

Зберегти первісний вигляд ексклюзивному оформленню ванної кімнати дозволить звичайна волога ганчірка і нейтральні миючі засоби.

Слідкуйте за тим, щоб у ванній кімнаті діяла система вентиляції, це обов'язкова умова довговічності як сантехніки, так і меблів в приміщенні з високим рівнем вологості.

Обов'язково щільно закривайте крани змішувача, ця проста процедура дозволить уникнути виникнення розводів і рідше робити прибирання.

І запам'ятайте, що стан сантехніки у ванній кімнаті безпосередньо відбивається на атмосфері всієї квартири, так як підвищена вологість і грязьові випаровування здатні проникнути в усі куточки квартири або будинку.

Тому не економте на якісних миючих засобах і самостійно підтримуйте свіжість і чистоту в своєму житлі.